SZTUKA TWORZENIA MEBLI

DREWMAR

Dla każdego naszego Klienta tworzymy coś wyjątkowego – to motto, które towarzyszy nam w naszej pracy od 1997 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów od 2007 staliśmy się firmą kompleksowo wyposażającą Państwa wnętrza w kuchnie lakierowane, kuchnie nowoczesne. W naszej firmie stosujemy  nowoczesne rozwiązania materiałowe i technologiczne. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy i staramy się je wykorzystywać w produkcji, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Kuchnie nowoczesne to nie tylko nasza pasja ale wyzwanie wymagające całkowitego zaangażowanie na każdym etapie produkcji.

Drewmar Sztuka Tworzenia mebli
kuchenne inspiracje
Nasze realizacje wykonujemy na podstawie własnych projektów oraz otrzymanych od Państwa architektów.Wszechstronny wybór daje Państwu ogromne możliwości związane nie tylko z wyborem stylu kuchni, ale także wszystkich jej elementów, które są bardzo ważnym czynnikiem w przypadku projektowania ciekawych aranżacji. Bogate wzornictwo, dodatki, nowoczesne trendy to tylko niektóre z cech, jakie reprezentują nasze kuchnie oraz wszystkie jej elementy. W swojej pracy staramy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, ceniących terminowość, dokładność i zaangażowanie.

PASJA i KREATYNWOŚĆ

Towarzyszą nam na każdym etapie pracy. A najważniejszy cel – spełnić oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy dla Państwa, a Wasze potrzeby są dla nas wyznacznikiem indywidualności każdego projektu. Ciągle się uczymy, znamy obecne trendy i nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Naszym zadaniem jest nie tylko tworzyć wnętrza, ale również dotrzeć do wnętrza Klienta, po to by zamieniać marzenia w rzeczywistość.
Studio drewmar Chrzanów